Benelux ve Londra Turu - THY İLE (Brugge Turu ve Bir akşam yemeği Dahil ! )

Destinasyon

Benelüks

Süre

7 Gün

Tür

Tur Kodu

BM33

Ücretsiz Ön Rezervasyon Formu

7 Gün
299 €

Rezervasyon Talep Formu

ÜCRETSİZ ÖN REZERVASYON FORMUNU HEMEN DOLDUR
%5 İNDİRİM KAZAN

299

THY İLE / Brugge Turu ve 1 Akşam Yemeği Hediye !

 KÖLN - AMSTERDAM (2) - BRÜKSEL (1) - LÜKSEMBURG (1) -  LONDRA (2)

Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın!!!

Erken Al Az Öde !

Ekstra Turları Son 1 Ay Öncesinde Alan Misafirlerimize +%10 İndirim Uygulanacaktır. 

Tur Programı Yazdır

 1.   ISTANBUL – KÖLN – AMSTERDAM

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından TÜRK  Havayollarının uçağı ile Köln’e  uçuş.  Varış ve havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu için hareket. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

2 . AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün ekstra Marken & Volendam turu ( 45 Euro) veya tam gün Grand Holland turuna ( 75 Euro) katılma imkânı. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.

3.  AMSTERDAM – BRÜKSEL

Sabah kahvaltının ardından Brüksel’e hareket. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge turuna katılma imkânı.(30 euro). FİYATA DAHİL !! Ardından panoramik Brüksel şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

4.  BRÜKSEL – LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltımızın  ardından Lüksemburg’a hareket. Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına ship olacaksınız.  Tur bitiminde otele yerleşme. Geceleme otelinizde.

5.   LÜKSEMBURG  – (CALAIS) LONDRA

Sabah kahvaltının ardından Fransa’nın Calais Limanı’na hareket. Calais Limanı’na varışın ardından pasaport işlemleri ve otobüsle Britanya adasına geçiş ve Londra’ya transfer. Varışımızın ardından panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında; Parlemento Binası, BIG BEN Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral NELSON Anıtı, Hyde Park, St. Paul Katedrali, Kuleli Köprü, Buckingham Sarayı, Oxford ve Regend Alış-veriş Caddeleri, Royal Albert konser binası, Thames Nehri, Piccadilly Meydanı. Otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

 

6.  LONDRA

Sabah kahvaltısı ve serbest gün. Arzu eden misafirlerimizle ekstra Oxford & Stratford and Warwick Kaleleri turu.(90 Euro).Bu turumuzda 13.yy dan dan gelen şöhretiyle Oxford üniversitesini , Dünyaca ünlü yazar William Shakespeare’in doğum yeri ve yarı ahşap evlerinin günümüze kadar korunduğu  16.yy pazar şehri olan Stratford’u, ortaçağdan kalma Warwick kalesini  görme imkanı. Akşam isteyenler ile ekstra olarak düzenlenecek Ortaçağ saray ziyafeti turu ( 120 Euro). Geceleme otelinizde.

 

7.LONDRA – ISTANBUL

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Ardından Stansted Havalimanına transfer ve TÜRK  Havayollarının tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuş ve ISTANBUL Havalimanına varış. Turumuzun sonu.

Turumuzun sonunda görüş, istek, teşekkür / şikayetlerinizi LÜTFEN ! [email protected] adresine gönderiniz…  (Daha İyi Hizmet Verebilmemiz Amacı ile)

 

Dahil Hizmetler

*Uçak biletleri
*Otel konaklamaları (3 yıldız )
*Transferler
*Panaromik şehir turları
*tatilinburada.com profesyonel rehberlik hizmeti
*Zorunlu sigorta
*KDV
*Sabah kahvaltıları

*bruge turu

*1akşam yemeği