Amerika Rüyası ( New York & Miami & Orlando)

Destinasyon

Süre

8 Gün

Tür

Grup Tur

Tur Kodu

bm33

Ücretsiz Ön Rezervasyon Formu

8 Gün
1,499 €

Rezervasyon Talep Formu

ÜCRETSİZ ÖN REZERVASYON FORMUNU HEMEN DOLDUR
%5 İNDİRİM KAZAN

2,799 €

1,499

EVERGLADES PARKI TURU $60

 

Bu turumuzda Florida Eyaleti'nin yarısını oluşturan tabi parkta , Air Boatlar ile bataklıklar üzerinde unutulmaz bir gezi yapıp vahşi hayvanları doğal ortamlarında seyretme imkanı ayrıca sazlıklar arasında bulunan orijinal kızıl derili köyünde timsah güreşleri seyrederek alışveriş yapma imkanı bulacaksınız .
Ulaşım + Park Giriş Ücreti + Bot Gezisi

KEY WEST TURU $130

 

Bu turumuzda Florida'nın en güney ucunda bulunan Key West'e onlarca adadan ve yedi millik Maraton Köprüsü'nden geçerek ulaşacak ve çevre gezisi yapacaksınız..

Ulaşım +Rehberlik :


MAGIC KINGDOM $120

Ünlü Disneyland Film stüdyolarında dünyaca ünlü çizgi film karakterlerini görüp muhteşem showarı ve ünlü Disney yürüyüşünü seyretme fırsatı.
Transfer + Park Giriş Ücreti

EPCOT CENTER $120

 

Yarının dünyasının canlandırıldığı bu parka tek kelime ile hayran olacaksınız.
Transfer + Park Giriş Ücreti

UNIVERSAL STUDIOS $150

 

Ünlü Universal Film stüdyolarında çevrilen filmlerin setlerini, Mummy,Twister, E.T, Jaws gibi ünlü filmlerin nasıl çekildiğini, film hilelerini, çeşitli film karakterlerini görme imkanı bulacaksınız.
Transfer +GirişÜcreti

Tur Programı Yazdır


1.GÜN İSTANBUL / NEW YORK

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tatilinburada kontuarı önünde saat buluşma. Check- in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Türk Havayollarına ait sefer ile NEWYORK 'a hareket.Varış ve Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Geceleme New York'ta otelimizde.

2. GÜN NEWYORK

Sabah kahvaltı sonrası New York şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Şehir turu bitiminde otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği New York'un en ünlü Jazz Kulüplerinden biri olan B.B. King'de canlı müzikli akşam yemeği turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

3.GÜN NEW YORK-ORLANDO

Kahvaltıdan sonra dinlenmek, çevreyi tanımak ve alışveriş yapmak için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Özgürlük Anıtı ve dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building turuna katılabilirler. Bu turumuzda dünyanın en ünlü anıtlarından birini barındıran Özgürlük Ada'sını gezecek, 1900'lü yılların başlarında 1964 senesine kadar göçmenlerin tutulduğu Ellis Ada'sını göreceksiniz. New York'un aşağı bölgesindeki önemli mahallelerini gezecek, Brooklyn Köprüsünde yürüyeceksiniz. Daha sonra New York'un en yüksek gözlem binası olan Empire State Binası'ndan tüm şehri fotoğraflayabilirsiniz. Turumuzdan sonra Havalimanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra Delta Havayolları ile Amerika'nın eğlence başkenti olarak bilinen Orlando'ya hareket ve varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. ve Orlando'ya uçuş. Orlando'ya varış ve Geceleme Orlando'da otelimizde.

4.GÜN ORLANDO

Sabah erken alınacak kahvaltıdan sonra alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Florida'nın en büyük alışveriş merkezi olan Florida Mall turuna katılabilirler. Turumuzdan sonra otelimize transfer. Geceleme otelimizde

ORLANDO 2. ALTERNATİF
Kahvaltıdan sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği kesinlikle kaçırılmamasını tavsiye ettiğimiz dünyaca ünlü Universal Film Stüdyoları ve Island of Adventure turlarına katılabilirler. Bu turda dünyanın en ünlü filmlerinin birebir boyutlarda yaratılan film platolarında filmin içinde olacak ve filmi sanki gerçekmiş gibi yaşayacak, birbirinden hızlı trenlere binerek adrenalin sınırlarınızı zorlayacaksınız. Turdan sonra otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


5.GÜN ORLANDO

Kahvaltıdan sonra çevreyi gezmek ve dinlenmek için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tüm günlük Sea World turuna katılabilirler. Bu turda dünyanın en güzel su parkında yunusların, balinaların ve deniz aslanlarının gösterilerini, ilginç showlarını seyredeceksiniz. Turumuzdan sonra otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği showlu akşam yemeği olan Pirates Dinner Showa katılabilirler. Turdan sonra otelimize transfer. Geceleme otelimizde

ORLANDO-2.ALTERNATİF
Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Disneyland Magic Kingdom turuna katılabilirler. Bu turumuzda Walt Disney'in yarattığı dünyaca ünlü çizgi film kahramanlarını ve günümüzde dünyayı kasıp kavuran bazı ünlü çizgi film karakterleri ile ilgili muhteşem showları görecek ve akşam yapılan ünlü Disney yürüyüşünü seyredeceksiniz. Turdan sonra otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.


6.GÜN ORLANDO / MIAMI

Kahvaltıdan sonra özel aracımızla Amerikanın turizm başkenti Miami'ye hareket. Yaklaşık 4 saatlik bir yolculuktan sonra şehre varış. Otelimize transfer olmadan önce Miami şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir şehir turu yapacağız. Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu ve vatan hasreti çektikleri için oluşturdukları büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler. Turdan sonra otelimize transfer. Oda dağılımından sonra çevreyi tanımak ve dinlenmek için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tekne ile yıldızlar adası turuna katılabilirler. Bu turumuzda dünyanın en ünlü sanatçılarının ya da zenginlerinin muhteşem evlerini ve malikanelerini tekne ile görecek, milyonlarca dolarlık bu teknoloji ve mimari harikası evlere hayran kalacaksınız. Turumuzdan sonra otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

7.GÜN MIAMI

Kahvaltıdan sonra çevreyi tanımak ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Everglades Vahşi Hayat Parkı turuna katılabilirler. Bu turumuzda Miami'nin bataklık bölgesinde yaşayan Amerikan Timsahlarını yakından görme şansını yakalayacak ve vahşi hayata tanık olacaksınız. Turumuzdan sonra otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Miami gece turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.


8.GÜN MIAMI /NEWYORK/ ISTANBUL

Sabah Kahvaltısnın ardından uçuş saatimize kadar serbest zaman . Miami Havalimaına hareket. Amerikan Havayolları ile New york'a uçuyoruz. Ardından Türk Havayolları tarifeli uçuşu ile İstanbul'a dönüyoruz. Turumuzun sonu.
Tatilinburada.com u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Dahil Hizmetler

 • *Türk Havayolları ile İstanbul-New York-Miami-İstanbul arası uçak bileti,
 • *Havalimanı vergileri,
 • *Tercih edilen otellerde 7 gece konaklama,
 • *Sabah kahvaltıları,
 • *Alan-Otel-Alan transferleri,
 • *New York-Orlando-Miami yarım gün şehir turu,
 • *Türkçe rehberlik hizmetleri,

Dahil Olmayan Hizmetler

 • *Vize Ücreti,
 • *Yurtdışı Çıkış Harcı,
 • *Tüm otel ekstraları,
 • *Programa dahil olmayan yemekler,
 • *Ekstra Turlar,