Amsterdam Paris Turu (5 Gece 6 Gün)

Destinasyon

Süre

6 Gün

Tür

Grup Tur

Tur Kodu

bm77

Ücretsiz Ön Rezervasyon Formu

6 Gün
299 €

Rezervasyon Talep Formu

ÜCRETSİZ ÖN REZERVASYON FORMUNU HEMEN DOLDUR
%5 İNDİRİM KAZAN

599 €

299

Vize İçin Gerekli Belgeler Tıklayın

(2)Amsterdam - (3)Paris 

Konaklama :

Amsterdam : Amsterdam İbis centre

Paris : İbis Paris D'orleans

 

Tur Programı Yazdır

1. Gün                  |  İSTANBUL - AMSTERDAM

Sabiha Gökçen  Havalimanı Dıs Hatlar gidiş terminali tatilinburada kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla bulusma. Bagaj,bilet ve binis islemlerinin ardından Pegasus Havayolları tarifeli seferi  Amsterdam'a hareket ediyoruz.  Varısımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüsümüz  ile Amsterdam İbis centre otelimize transfer ve yerleşme. Ardından Amsterdam panoramik şehir turumuz başlıyor. Bu turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein ve Rembrantplein caddeleri, Kraliyet Meydanı ve Sarayı, kırmızı fener sokağı görülecek yerler arasında.Turumuz sonrası Amsterdam Kanallarında Tekne ile gezintiye çıkıyoruz ardından serbest zaman.Geceleme Amsterdam'da otelimizde. 

 

2. Gün                 | AMSTERDAM

Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Grand Holland turumuza katılabilirler. (90 Euro) Tam gün sürecek olan bu turumuzda Amsterdamın kuzeyine gidip, bir çok ünlü Sehri geçerek güney dahil dolasıyoruz.Marken-Volendam ,yel değirmenleri ,peynir fabrikası,Zaanse-Schanse ve ,Lahey olarak bilinen DEN HAG,SCHIVENINGEN,DELFT, ROTTERDAM,MATURDAM görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.

 

 3. Gün                 | AMSTERDAM - PARIS  

Sabah kahvaltısı sonrası Paris e hareket ediyoruz. Yolculuğumuz sonrası Parise  varıyoruz. Ardından  panoramik sehir turu baslıyor. Bu turumuzda Eyfel Kulesi,ünlü alısveris. caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi,Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon un mezarı panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Ardından  otelimize yerlesiyoruz. Serbest zaman. Geceleme İbis Paris D'orleans otelimizde.

 

4. Gün                   | PARIS 

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için Düzenlenecek Tam Gün Turda (80 Euro)  Fransa'nın simgesi haline gelmis Eiffel kulesinin ikinci katına çıkıp muhtesem Paris manzarasını kusbakısı izliyoruz. Daha sonra hala bohem yasantısının devam ettigi ressamlar tepesi ve buradaki adaklar kilisesi (SacreCoeur) gezilecektir. Arkasından 21 yy. la defance  semti görülecektir. Tur ardından otelimize dönüş.  Geceleme Paris'te otelimizde.

 

 5. Gün                     | PARIS - DISNEYLAND 

Sabah kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz için esktra Disneyland turu organize edilcektir. Bu turumuzda Disneyland 1. Oyun Parkına giriş yapıp gün boyu eğleniyoruz(90€). Turumuz sonrası otelimize donus geceleme otelimizde.

 

 6. Gün                     | PARIS - İSTANBUL

Sabah kahvaltının ardından havalimanına hareket ediyoruz. Bilet ve bagaj işlemleri ardından Pegasus havayolları tarifeli seferi ile eve dönüş. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere.

Dahil Hizmetler

* Pegasus Havayolları İle ISTANBUL-AMSTERDAM-PARİS-ISTANBUL ekonomi sınıfı ucak biletleri.

* 3* Otellerde 5 gece Oda Kahvaltı konaklama.

* 6 gün Türkçe Profesyonel Rehberlik Hizmetleri.

* Lux Otobusler ile şehir turları ve şehirler arası transferleri.

* Alan vergisi.

* Zorunlu Sigorta Mesleki Zorlunluluk.

Dahil Olmayan Hizmetler

* Vize Ücreti,

* Yurtdışı Çıkış Harcı,

* Tüm otel ekstraları,

* Programa dahil olmayan yemekler,

* Ekstra Turlar,

*Seyahat sigortası, 

*İptal güvence paketi