"Trend" Amsterdam Turu Extralar DAHİL - (Erken Rezervasyon Ürünü)

Destinasyon

Hollanda

Süre

4 Gün

Tür

Tur Kodu

BM51

Ücretsiz Ön Rezervasyon Formu

4 Gün
299 €

Rezervasyon Talep Formu

ÜCRETSİZ ÖN REZERVASYON FORMUNU HEMEN DOLDUR
%5 İNDİRİM KAZAN

299

Kaçırılmayacak Fırsatlar Köşemizden Muhteşem Bir Tur !

Hemen Ara Bu Fırsatı Sende Yakala

Tur Programı Yazdır

1.GÜN ISTANBUL - AMSTERDAM

İstanbul  Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali tatilinburada.com kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından THY tarifeli seferi Amsterdam'a hareket. Varış ve alanda bekleyen özel otobüsümüzle şehir turu. Bu turumuzda Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı, ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Amsterdam kanal turu ve ardından otele transfer ve serbest zaman. Geceleme Otelimizde.

2. GÜN AMSTERDAM

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından rehberiniz tarafından  düzenlenecek yarım günlük Volendam Kasabası ve Marken turu (35 Euro). FİYATA DAHİL ! Eski balıkçı kasabası olan Volendam'da tarihi evler ve liman, küçük bir ada olan Marken'i ziyaretimiz sırasında dünyaca ünlü peynir fabrikası görülecek yerler arasında.Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

3.GÜN AMSTERDAM

Otelde alınacak sabah kahvaltısının rehberiniz tarafından ekstra olarak tam gün Grand Holland (60 Euro) turu FİYATA DAHİL ! Geceleme otelinizde. Tam gün sürecek olan bu turumuzda Amsterdam’ın kuzeyine gidip, bir çok ünlü Sehri geçerek güney dahil dolasıyoruz.Yel değirmenleri ,peynir fabrikası, Zaanse-Schanse ve Lahey olarak bilinen DEN HAG,SCHIVENINGEN,DELFT, ROTTERDAM,MATURDAM görülecek yerler arasındadır.Geceleme Amsterdam'da otelimizde.


4.GÜN AMSTERDAM - ISTANBUL

Uçuş saatine bağlı olarak odaları boşaltıyor ve havalimanına hareket ediyoruz. Bagaj,bilet ve biniş işlemlerinin ardından yine THY tarifeli seferi ile istanbul'a hareket. Varış ve turumuzun sonu bir sonraki tatilinburada.com organizasyonunda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz..

Turumuzun sonunda görüş, istek, teşekkür / şikayetlerinizi LÜTFEN ! [email protected] adresine gönderiniz…  (Daha İyi Hizmet Verebilmemiz Amacı ile)

Dahil Hizmetler

*Uçak biletleri
*Otel konaklamaları (3 yıldız )
*Transferler
*Panaromik şehir turları
*tatilinburada.com profesyonel rehberlik hizmeti
*Zorunlu sigorta
*KDV
*Sabah kahvaltıları

*Tüm extra turlar