Barselona & Nice & Milano Turu THY ile

Destinasyon

Süre

8 Gün

Tür

Grup Tur

Tur Kodu

fr53

Ücretsiz Ön Rezervasyon Formu

8 Gün
399 €

Rezervasyon Talep Formu

ÜCRETSİZ ÖN REZERVASYON FORMUNU HEMEN DOLDUR
%5 İNDİRİM KAZAN

699 €

399

Gerekli Vize Evrakları İçin Tıklayın

Barselona 3 - Nice 2 - Milano 2 

7 Gece 8 Gün 

Tur Programı Yazdır

1.GUN ISTANBUL – BARCELONA

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali tatilinburada kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla buluşma.Bagaj,bilet ve biniş işlemlerinin ardından THY ile Barcelona'ya hareket.Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından varış.Ardından alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile şehir turu için hareket.Bu turumuzda La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Cristof Colomb Heykeli, Santa Maria, Montjuic Tepesi Kraliyet Sarayı, Olimpic Liman, İspanya ve Catalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi görülecek yerler arasındadır.Öğleden sonra serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz extra olarak organize edilebilecek olan Flamenko gecesine katılabilirler. Geceleme otelinizde.

 

2.GUN BARCELONA

Kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman.Arzu eden konuklarımız extra olarak organize edilebilecek olan Andora turuna katılabilirler(50€).Akşam yemeği serbest ve geceleme otelinizde.

 

3.GUN BARCELONA

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından çevre gezileri ve alışveriş için serbest zaman.Geceleme otelinizde.

 

4.GUN BARCELONA – NICE

Kahvaltı sonrası odaları boşaltıyor ve Nice'e hareket ediyoruz.Varış ve ardından şehir turu.Bu turumuzda Cimiez Tepesi, Roman Arena, Franciscan Manastırı ve Bahceleri ile Promenade des Angles görülecek yerler arasındadır.Ardından otele transfer ve serbest zaman.Geceleme otelinizde.

 

5.GUN NICE

Kahvaltı sonrası çevre gezileri ve alışveriş için serbest zaman.Arzu eden konuklarımız Monaco veya Cannes turuna katılabilirler.Geceleme otelinizde.

 

6.GUN NICE – MILANO

Kahvaltı sonrası odaları boşaltıyor ve Milano'ya hareket ediyoruz.Varışın ardından şehir turu.Bu turumuzda Duomo Katedrali,La Galeria,Porta Romano, Quartiere Meydanı görülecek yerler arasındadır.Ardından otele transfer ve serbest zaman.Geceleme otelinizde.

 

7.GUN MILANO

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman.Arzu eden konuklarımız ile extra olarak organize edilebilecek olan Venedik veya Floransa (45€) turlarından birine katılma imkanı.Geceleme otelinizde.

 

8.GUN MILANO – ISTANBUL

Kahvaltı sonrası saat 12:00'de odaların boşaltılması ve serbest zaman.Uçuş saatine bağlı olarak havalimanına hareket.Varışın ardından THY ile Istanbul'a hareket.Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından varış.

 

Dahil Hizmetler

  • THY ile Ist-Bcn/Mxp-Ist parkurunda uçuşlar
  • Program boyunca 3* ve 4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar
  • Alan/otel/alan transferleri ve tüm şehirlerarası transferler
  • Barcelona & Nice & Milano'da alınacak panoramik şehir turları
  • Profesyonel rehberlik servisleri

Dahil Olmayan Hizmetler

  • Vize ücreti ve servis bedeli
  • Yurt dışı çıkış fonu bedeli
  • Her türlü kişisel harcamalar ve otel extraları