Benelux Paris 7 Gece Süper Promosyon

Destinasyon

Benelux

Süre

8 Gün

Tür

Grup Tur

Tur Kodu

fr01

Ücretsiz Ön Rezervasyon Formu

8 Gün
299 €

Rezervasyon Talep Formu

ÜCRETSİZ ÖN REZERVASYON FORMUNU HEMEN DOLDUR
%5 İNDİRİM KAZAN

599 €

299

Vize İçin Gerekli Evraklar Tıklayın

Önemli Hatırlatma !!

Extra turlar yeterli katılım saglanmadıgı takdirde iptal edilebilir.

Rehberimiz extra turların günlerini degistirebilir.

Yol Üzerindeki ekstralar çoğunluk sağlandığı taktirde mutlaka yapılır. Katılmak istemeyen misafirlerimiz çoğunluğa  uyum sağlamak adına uygun bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul ederler

Tur Programı Yazdır

1. Gün                  |  İSTANBUL - DUSELDORF -AMSTERDAM

Sabiha Gökçen  Havalimanı Dıs Hatlar gidiş terminali tatilinburada kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla bulusma. Bagaj,bilet ve binis islemlerinin ardından Pegasus Havayolları tarifeli seferi  DUSSELDORF'a   hareket ediyoruz. .  Varısımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüsümüz  ile Amsterdam' a transfer .Amsterdam Panoramik şehir turumuz başlıyor. Bu turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein ve Rembrantplein caddeleri, Kraliyet Meydanı ve Sarayı, kırmızı fener sokağı görülecek yerler arasında.Turumuz sonrası Amsterdam Kanallarında Tekne ile gezintiye çıkıyoruz ardından serbest zaman.Geceleme Amsterdam'da otelimizde. 

 

2. Gün                 | AMSTERDAM

Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Grand Holland turumuza katılabilirler. (90 Euro) Tam gün sürecek olan bu turumuzda Amsterdamın kuzeyine gidip, bir çok ünlü Sehri geçerek güney dahil dolasıyoruz.Marken-Volendam ,yel değirmenleri ,peynir fabrikası,Zaanse-Schanse ve ,Lahey olarak bilinen DEN HAG,SCHIVENINGEN,DELFT, ROTTERDAM,MATURDAM görülecek yerler arasındadır.

 

 3. Gün                  | AMSTERDAM - BRÜKSEL

Sabah kahvaltısı sonrası  Brüksele hareket ediyoruz. Yol üzerinde Ekstra olarak düzenlenecek Rotterdam & Den Haag turunda (60 Euro) Lahey olarak bilinen DEN HAG, SCHIVENINGEN, Parlemonto Binası ve Rotterdam kenti görülecek yerler arasınadır. Yolculuğumuz sonrası Brüksel e varış ve panoramik Brüksel Sehir turu. Bu turumuzda Kraliyet Sarayı Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır .Turumuz sonrası otelimizde yerlesme. Alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Geceleme Brükselde otelimizde.

 

 4. Gün                 | BRÜKSEL - BRUGE  - PARIS  

Sabah kahvaltısı sonrası Paris e hareket ediyoruz. Yol üzerinde Ekstra olarak düzenlenecek Brugge turunda  (40Euro) Belçika'nın Batı Flandra ilinin başkenti. Orta Çağ'dan kalma mimarisi (II. Dünya Savaşı'nda zarar görmediği için bozulmadan korunmuştur), değişik çikolataları, danteli (diğer adıyla rahibe işi), kanalları ve Belçika birası (rengine, tadına ve sunuluş şekline göre çeşitlilik gösterir) ile ünlü turistik Brugge kenti görülecek yerler arasındadır.Yolculuğumuz sonrası Parise  varıyoruz. Ardından  panoramik sehir turu baslıyor. Bu turumuzda Eyfel Kulesi,ünlü alısveris. caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi,Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon un mezarı panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Ardından  otelimize yerlesiyoruz. Serbest zaman. Geceleme Pariste otelimizde.

 

5. Gün                   | PARIS 

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için Düzenlenecek Tam Gün Turda (80 Euro)  Fransa'nın simgesi haline gelmis Eiffel kulesinin ikinci katına çıkıp muhtesem Paris manzarasını kusbakısı izliyoruz. Daha sonra hala bohem yasantısının devam ettigi ressamlar tepesi ve buradaki adaklar kilisesi (SacreCoeur) gezilecektir. Arkasından 21 yy. la defance  semti görülecektir. Tur ardından otelimize dönüş.  Geceleme Paris'te otelimizde.

 

 6. Gün                     | PARIS - DISNEYLAND 

Sabah kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz için esktra Disneyland turu organize edilcektir. Bu turumuzda Disneyland 1. Oyun Parkına giriş yapıp gün boyu eğleniyoruz(110€). Turumuz sonrası otelimize donus geceleme otelimizde.

 

 7. Gün                  | PARIS -  LUKSEMBURG

Sabah kahvaltısınon ardından Lüksemburga hareket. Yol üzeri La Vallee Outlet (Alışveris) turu ardından yol üzerinde rehberiniz tarafından Ekstra olarak organize edilecek Reims Turunda (25 Euro), Şampanyanın merkezi, tapınak şovalyelerinin çıkış noktası ve Fransız krallarının taç taktıkları yer olan Reims kenti görülecek yerler arasındadır. Keyifli bir yolculuk sonrası Luxemburg'a varıs . Panoramik Luksemburg sehir turu ardından otelimize transfer.Aksam Luxemburg caddelerini ışıklar içerisinde görmenizi tavsiye ederiz.   Geceleme Luxemburg'da otelimizde.

  

8. Gün                   | LUKSEMBURG - DUSSELDORF -İSTANBUL

Sabah Kahvaltısnın ardından DUSSELDORF 'a hareket. DUSSELDORF havalimanına transfer Pegasus Havayolları tarifeli seferi  ile İstanbul'a hareket. İstanbul'a varış ve tatilinburada servislerinin sonu. 

Dahil Hizmetler

* Pegasus Havayolları İle ISTANBUL-DUSSELDORF-ISTANBUL ekonomi sınıfı ucak biletleri.

* 3* / 4* Otellerde 7 gece Oda Kahvaltı konaklama.

* 8 gün Türkçe Profesyonel Rehberlik Hizmetleri.

* Lux Otobusler ile şehir turları ve şehirler arası transferleri.

* Alan vergisi.

* Zorunlu Sigorta Mesleki Zorlunluluk.

Dahil Olmayan Hizmetler

* Vize Ücreti,

* Yurtdışı Çıkış Harcı,

* Tüm otel ekstraları,

* Programa dahil olmayan yemekler,

* Ekstra Turlar,

*Seyahat sigortası, 

*İptal güvence paketi