Dubai Turu 3 Gece 4 Gün

Destinasyon

Dubai

Süre

4 Gün

Tür

Tur Kodu

BM52

Ücretsiz Ön Rezervasyon Formu

4 Gün
299 €

Rezervasyon Talep Formu

ÜCRETSİZ ÖN REZERVASYON FORMUNU HEMEN DOLDUR
%5 İNDİRİM KAZAN

299

Konaklama 3 Gece İbis al barsha Otel

Tur Programı Yazdır

1.Gün ISTANBUL - DUBAI

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde FlyDubai kontuarı önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Air Arabia Hava Yollarının G9 284 tarifeli seferi ile 01.15’de Dubai’ye hareket. Dubai yerel saati ile 06.10’da Sharjah Havalimanı'na varış. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma. Varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir gezimizde; Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, altın ve baharat çarşıları, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Gezinin ardından, ilk günün yorgunluğunu üzerimizden atmak üzere otele doğru hareket ederek, yerleşiyoruz. akşam Madinat Jumeirah / Souk Madinat, Dubai Mall Alışveriş Merkezi & Fountain show turu için hareket. FİYATA DAHİLDİR !  Bu turumuzda ilk olarak Madinat Jumeirah’a gidiyoruz. Yapay Venedik olarak da adlandıran geleneksel bu çarşının atmosferinin cazibesinden fazlasıyla etkileneceksiniz. İkinci durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall, ardından Fountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz.Turumuzun  ardından otelimize dönüş.Geceleme otelimizde.

2.Gün DUBAI
kahvaltının ardından düzenlenecek Akşam Yemekli Çöl Safari turu için hareket.(60€) ! 4X4 cipler ile çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz.Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelde.

3.Gün DUBAI
Sabah kahvaltısının ardından tüm gün seberst zaman. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Geceleme otelde.

4.Gün DUBAI – ISTANBUL
Gezinin son günü otelde alacağımız kahvaltıdan sonra,  rehberimizin belirleyeceği saate göre serbest zaman. Serbest zaman bitimi havaalanına transfer. İstanbul uçuşu için hareket. Varış ve turumuzun sonu.

 Turumuzun sonunda görüş, istek, teşekkür / şikayetlerinizi LÜTFEN ! [email protected] adresine gönderiniz…  (Daha İyi Hizmet Verebilmemiz Amacı ile)

 

Dahil Hizmetler

*Uçak biletleri
*Otel konaklamaları (3 yıldız )
*Transferler
*Panaromik şehir turları
*tatilinburada.com profesyonel rehberlik hizmeti
*Zorunlu sigorta
*KDV
*Sabah kahvaltıları