1 Gece 2Gün Eskişehir-Odunpazarı Turu

Destinasyon

Süre

2 Gün

Tür

Tur Kodu

A01

Ücretsiz Ön Rezervasyon Formu

2 Gün
389 TL

Rezervasyon Talep Formu

ÜCRETSİZ ÖN REZERVASYON FORMUNU HEMEN DOLDUR
%5 İNDİRİM KAZAN

389 TL

Tur Programı Yazdır

 // 1 Gece 2 Gün Eskişehir-Odunpazarı Turu //

 

 

1. Gün:


Araç Kalkış Noktalarımız

 

06:30 Bakırköy-İncirli Dilek Pastanesi Önü

07:00 Mecidiyeköy Meydan Mado Önü

07:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

07:45 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu (E-5 Ankara İstikameti)

08:00 Gebze Center Önü

08:45 İzmit Halkevi Durakları (Asya Otel Karşısı)

 


 

 

Toplanma yerlerinden aldığımız misafirlerimizle beraber TATİLİNBURADA’nın otobüs içi ikramları eşliğinde Adapazarı – Pamukova - Bozüyük üzerinden, Eskişehir'e ulaşıyoruz. İlk olarak Porsuk Çayı ( Adalar, Çarşı) etrafında serbest zaman veriyoruz. Porsuk çayında dileyenler misafirler tekne turuna ya da Gondol turuna çıkabilir ( Ekstra ). Buradan ayrıldıktan sonra Dileyen misafirlerimiz Yılmaz BÜYÜKERŞEN imzalı Bal Mumu Heykel Müzesini (Ekstra) zamanda yolculuk yaparcasına keyifle geziyoruz. Ardından sahiliyle, havuzlarıyla, kafeteryalarıyla adından söz ettiren Kent Parkı ziyaret ediyoruz. Son olarak günün yorgunluğunu Haller Gençlik merkezinde çayımızı, kahvemizi yudumlarken atıyoruz. Gezilerimizin ardından otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı: Otobüste dağıtılacak olan Lunch Box ile.

 Öğle Yemeği:Eskişehir'de serbest olarak alınacaktır. 

 Akşam Yemeği:Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

 Konaklama: 3* Veya 4* yıldızlı Otellerde Yarım Pansiyon Olarak Gerçekleştirilecektir.

 Mola Tesisleri: Bozüyük Genç Ömür Dinlenme Tesisleri

Rota:İstanbul – Eskişehir ( 325 km) Şehir içi gezileri (20 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe:345 km

 Otele Giriş Saati:18.00

 

 

 

 

 

2. Gün:
 

 

Değerli misafirimiz otelde alınan açık büfe sabah kahvaltı sonrası Sazova Bilim, Sanat ve Kültür Parkına gidiyoruz. Burada sizlere serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zamanda dileyen misafirler Masal Şatosunun, Korsan Gemisinin, Nuh’un Gemisinin (Ekstra), Göletin etrafında gezi yapabilirler. Buradan ayrılarak 19. yüzyıl mimarisinin en güzel örneklerinin sergilendiği Odun Pazarı’na ulaşıyoruz. Her biri birer tarih olan ve o eski yaşantıyı gözlerimizin önünde canlandıran tarihi konaklar arasında dolaşırken kendimizi Osmanlı döneminin içersinde hissedeceğiz. Türkiye’de bilinen ilk Modern Cam Müzesi’ni Birbirinden güzel cam eserleri görüp fotoğrafladıktan sonra Atlı Han da ( Geleneksel El Sanatları Çarşısı ) Lüle taşı yapım ve satım atölyelerini görüyor ve burada serbest zamanımızı değerlendiriyoruz. Ardından gelişimi ve bir üniversite şehri olması vesilesiyle adından sıkça bahsettiren Eskişehir’i tanımaya devam ediyoruz. Dünya’da tek olan Lüle Taşı Müzesini ve Kurşunlu Külliyesi’ni ( Camii, Medrese, Kervansaray, Sıbyan Mektebi, Şadırvan ), 150 yıllık bir tarihe sahip Eskişehir Mevlevi Hanesini ziyaret ediyoruz. Odunpazarı sokaklarında gönlünüzce gezebilmeniz Eskişehir'in yöresel tatları olan Balaban köfte ve Çi börek tadabilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Ardından dönemin izlerini taşıyan Cumhuriyet Tarihi müzesini ve Karikatür Müzesini ziyaret ediyoruz. Eskişehir’i kuş bakışı seyredebileceğimiz, güzel fotoğraflar çekebileceğimiz Şelale Park’a gidiyoruz. Son olarak Türkiye’mizin ilk ve tek yerli otomobili olan Devrim Arabasını görüyoruz. Gezilerimiz sonrasında İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Bozüyük – Adapazarı üzerinden akşam saatlerinde İstanbul’a dönüyoruz.  Siz sayın misafirlerimizi bir dahaki TATİLİNBURADA’nın  organizasyonun da görüşmek üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz. Hoşçakalın.

 

 

 

 

 

 

Sabah Kahvaltısı:Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

Öğle Yemeği:Eskişehir’de serbest olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği:Yoldaki dinlenme tesislerinde Ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama: BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

Rota:Eskişehir – Odunpazarı ( 3 km), Eskişehir – İstanbul (325 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe:328 km   

TOPLAM TUR MESAFESİ: 673 km

 İstanbul’a Varış Saati: 23.00

 

 

 

 

 

 

 

BİLGİLENDİRME

Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuklar Rehber ve yardımcısına aittir.

Rezervasyon sırasında misafirlerimize kesinlikle Ön veya Arka koltuk garantisi verilmez .Koltuk sıralaması TATİLİNBURADA'nın operasyonu tarafından rezervasyon sırasına göre hazırlanır.

Tura katılacak misafirlerin araç kalkış saatlerinden 15 dakika önce kalkış noktalarında olmaları gereklidir.

Kalkış noktaları için belirlenen saatlerde trafik, kaza vb. rötar durumlarında gecikmeler yaşanabilir.

Tur katılan misafirlerimiz sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Trafik kanunu gereği araçta bulunan tüm misafirlerimiz seyahetleri boyunca emniyet kemeri takması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda TATİLİNBURADA sorumlu değildir.

Araç içerisinde bulunan kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde misafire aittir.

Tur bitiminde varılacak saatler ile alakalı bilgiler tahmini olup, mücbir sebeplerle gelişecek gecikmelerden TATİLİNBURADA sorumlu değildir.

Misafirlerimiz tur bitiminde alındıkları noktalara tekrar geri bıraklacaktır.Farklı bir yerde araç duramaz ve misafir farklı bir noktada inemez.Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız.

Acenta tarafınca tur için yeterli bir sayıya ulaşılamadığı taktirde misafirlere bilgi verilerek tur başka bir tarihe ertelenir veya misafirin isteği doğrultusunda iadesi yapılır.

Tura katılacak kişi sayısına göre araçlarımız değişiklik gösterebilir.

Gezi esnasında olumsuz hava şartları restorant tadilatı vb gibi durumlarda Rehberimizin insiyatifi doğrultusunda gezi seyrinde değişiklik yapılabilir.

Turun kalkışına 3 gün kala geziye katılacak misafirin isteği doğrultusunda iptal edilen tura yapılan ödemenin %50 si misafire iade edilir.Ancak misafir ön kayıt gerçekleştirmiş ve kapora vermiş ise  ne sebeple olursa olsun geziden vazgeçmesi durumunda ödediği kapora VAZGEÇME TAZMİNATI sayılır ve iadesi yapılmaz.

 

 

Dahil Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

TATİLİNBURADA’nın Lüx Otobüsleri ile Ulaşım

TATİLİNBURADA’nın Sınırsız Araç İçi İkramları

TATİLİNBURADA’nın Hijyen Kiti

*3 Veya 4* Otelde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama (Sabah Kahvaltısı-Akşam Yemeği Dahil)

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Zorunlu Seyahat Sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Otel Ekstraları ( Minibar vb )

Öğlen Yemekleri 

Yemeklerde Alınacak Olan İçecekler

Programda Ekstra Olarak Belirtilen Turlar/Çevre Gezileri

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri