Günübirlik / Bursa-Gölyazı Turu

Destinasyon

Süre

1 Gün

Tür

Tur Kodu

B15

Ücretsiz Ön Rezervasyon Formu

1 Gün
169 TL

Rezervasyon Talep Formu

ÜCRETSİZ ÖN REZERVASYON FORMUNU HEMEN DOLDUR
%5 İNDİRİM KAZAN

169 TL

Tur Programı Yazdır

// Bursa-Gölyazı Turu //

 

Araç Kalkış Noktalarımız 

07:00 Avcılar Metrobüs Durağı  ( E-5 Ankara İstikameti )

07:20 İncirli Dİlek Pastanesi Önü 

07:40 Mecidiyeköy Mado Önü

08:00 Kadıköy Evlendirme Daire Önü

08:20 Kartal Köprü Altı ( E-5 Ankara İstikameti )

08:30 Pendik Köprü Altı ( E-5 Ankara İstikameti )

08:45 Gebze Center Önü

Yukarıdaki belirtilen hareket noktalarından siz değerli misafirlerimizi alarak Gölyazı'ya doğru hareket ediyoruz.Zeytin ağaçları arasında Gölyazı'ya doğru ilerlerken girişte restore edilen yel değirmeni karşılıyor bizleri.Muhteşem Gölyazı ve Uluabat Gölü manzarasında bölge hakkındaki bilgileri rehberimiz tarafından alıyoruz ve kahvaltı alacağımız  tesisimize doğru (Ekstra) hareket ediyoruz.Kahvaltı için verilen serbest zaman sonrasında fotoğraf çekmek için gezmeye devam ediyoruz. Anadolu Rum Ortodoks kiliselerinin önemli ve özgün örneklerinden olan Aziz Panteleimon Kilisesi hemen yanında Gölyazı Kültür Evi ve Göl Yazıevi'ni geziyoruz. Yürüyerek köyün meydanında bulunan Ağlayan Çınarı görüp rehberimizden hikayesini dinledikten sonra yarımadaya geçiyoruz. Şimdi restore edilip kafe olan tarihi Gölyazı Hamamı'nı ve Camisi'ni, tarihi surları Uluabat Gölü'nden avlanan balıkların 100 yıldır satıldığı mezatı , restore edilen Faik Bey Konağı'nı 250 yıllık Rum evlerini rehberimizin anlatımıyla gezip meydanda çay molası veriyoruz. Daha sonra öğle yemeğimizi meşhur Bursa İskender’inden yiyerek (Exstra) değerlendireceğiz. Yemek sonrası Edirne alınana kadar Osmanlı devletine başkentlik yapmış ve ilk Osmanlı parasının bastırıldığı Bursa’yı gezmeye başlıyoruz. İsmini Bitinya Kralı Prusias’tan alan şehirde ilk durağımız Osman Bey ve Orhan Gazi’nin türbelerinin bulunduğu Tophane tepesi ziyaretimiz sonrasında son olarak opsiyonel olarak Yeşil Camii ve Türbesi veya Ulu Camii ziyaretimizi tamamlayarak İstanbul'a dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.Siz değerli misafirlerimi aldığımız noktalara tekrar geri bırakarak TATİLİNBURADA'nın başka bir organizasyonunda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.

 

 

 

BİLGİLENDİRME

Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuklar Rehber ve yardımcısına aittir.

Rezervasyon sırasında misafirlerimize kesinlikle Ön veya Arka koltuk garantisi verilmez .Koltuk sıralaması TATİLİNBURADA'nın operasyonu tarafından rezervasyon sırasına göre hazırlanır.

Tura katılacak misafirlerin araç kalkış saatlerinden 15 dakika önce kalkış noktalarında olmaları gereklidir.

Kalkış noktaları için belirlenen saatlerde trafik, kaza vb. rötar durumlarında gecikmeler yaşanabilir.

Tur katılan misafirlerimiz sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Trafik kanunu gereği araçta bulunan tüm misafirlerimiz seyahetleri boyunca emniyet kemeri takması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda TATİLİNBURADA sorumlu değildir.

Araç içerisinde bulunan kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde misafire aittir.

Tur bitiminde varılacak saatler ile alakalı bilgiler tahmini olup, mücbir sebeplerle gelişecek gecikmelerden TATİLİNBURADA sorumlu değildir.

Misafirlerimiz tur bitiminde alındıkları noktalara tekrar geri bıraklacaktır.Farklı bir yerde araç duramaz ve misafir farklı bir noktada inemez.Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız.

Acenta tarafınca tur için yeterli bir sayıya ulaşılamadığı taktirde misafirlere bilgi verilerek tur başka bir tarihe ertelenir veya misafirin isteği doğrultusunda iadesi yapılır.

Tura katılacak kişi sayısına göre araçlarımız değişiklik gösterebilir.

Gezi esnasında olumsuz hava şartları restorant tadilatı vb gibi durumlarda Rehberimizin insiyatifi doğrultusunda gezi seyrinde değişiklik yapılabilir.

Turun kalkışına 3 gün kala geziye katılacak misafirin isteği doğrultusunda iptal edilen tura yapılan ödemenin %50 si misafire iade edilir.Ancak misafir ön kayıt gerçekleştirmiş ve kapora vermiş ise  ne sebeple olursa olsun geziden vazgeçmesi durumunda ödediği kapora VAZGEÇME TAZMİNATI sayılır ve iadesi yapılmaz.

Dahil Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

TATİLİNBURADA’nın Lüks Otobüslerleriyle Ulaşım

TATİLİNBURADA’nın Araç İçi Sınırsız İkramları

TATİLİNBURADA’nın Hijyen Kiti

Tüm Çevre Gezileri

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Zorunlu Seyahat Sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Sabah Kahvaltısı Ve Alınan içecekler

Öğlen Yemeği ve Alınan İçecekler

Extra Belirtilen Organizasyonlar Ve Aktiviteler

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri