Günübirlik / Düzce Şelaleler Turu

Destinasyon

Süre

1 Gün

Tür

Tur Kodu

B13

Ücretsiz Ön Rezervasyon Formu

1 Gün
179 TL

Rezervasyon Talep Formu

ÜCRETSİZ ÖN REZERVASYON FORMUNU HEMEN DOLDUR
%5 İNDİRİM KAZAN

179 TL

Tur Programı Yazdır

// Düzce Şelaleler Turu //

 

Araç Kalkış Noktalarımız

06:00 Beylikdüzü Bauhaus  ( E-5 Ankara İstikameti )

06:30 İncirli Dilek Pastanesi Önü

06:45 Mecidiyeköy Mado Önü

07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

07:30 Kartal Köprüsü Altı  (E-5 ankara İstikameti )

07:45 Pendik Köprü Altı ( E-5 Ankara İstikameti )

08:00 Gebze Center 

Belirtilen noktalardan bize katılan misafirlerimizle araç içi sınırsız ikramlarımız eşliğinde hareket ederek yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız  olan Topuk Yaylası'na çıkıyoruz. Fenerbahçe Spor Kulubü tarafından çevre düzenlemesi ve spor tesisi yapılan yayladaki gölet çevresinde yürüyüşümüzün ardından Aydınpınar Şelaleri Tabiat Parkına gidiyoruz. Arka arkaya dökülen 5 ayrı şelale kümesinden oluşan şelalelerimizde yürüyüşümüz sırasında doğanın tadına vardıktan sonra 150 kuş türünün yaşadığı Efteni Kuş Gölü'ne gidiyoruz.. Seyir terasından kuşları ve Efteni Gölünü gözlemleyip fotoğraflarımızı çektikten sonra  bir başka doğa harikası Güzeldere Şelalesine hareket ediyoruz. Her mevsimde farklı güzelliklere sahip şelale gezimizin ardından İstanbul’a olan dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara tekrar geri bırakarak TATİLİNBURADA'nın başka bir organizasyonunda buluşmak üzere sizlere veda ediyoruz 

 

 

BİLGİLENDİRME

Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuklar Rehber ve yardımcısına aittir.

Rezervasyon sırasında misafirlerimize kesinlikle Ön veya Arka koltuk garantisi verilmez .Koltuk sıralaması TATİLİNBURADA'nın operasyonu tarafından rezervasyon sırasına göre hazırlanır.

Tura katılacak misafirlerin araç kalkış saatlerinden 15 dakika önce kalkış noktalarında olmaları gereklidir.

Kalkış noktaları için belirlenen saatlerde trafik, kaza vb. rötar durumlarında gecikmeler yaşanabilir.

Tur katılan misafirlerimiz sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Trafik kanunu gereği araçta bulunan tüm misafirlerimiz seyahetleri boyunca emniyet kemeri takması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda TATİLİNBURADA sorumlu değildir.

Araç içerisinde bulunan kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde misafire aittir.

Tur bitiminde varılacak saatler ile alakalı bilgiler tahmini olup, mücbir sebeplerle gelişecek gecikmelerden TATİLİNBURADA sorumlu değildir.

Misafirlerimiz tur bitiminde alındıkları noktalara tekrar geri bıraklacaktır.Farklı bir yerde araç duramaz ve misafir farklı bir noktada inemez.Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız.

Acenta tarafınca tur için yeterli bir sayıya ulaşılamadığı taktirde misafirlere bilgi verilerek tur başka bir tarihe ertelenir veya misafirin isteği doğrultusunda iadesi yapılır.

Tura katılacak kişi sayısına göre araçlarımız değişiklik gösterebilir.

Gezi esnasında olumsuz hava şartları restorant tadilatı vb gibi durumlarda Rehberimizin insiyatifi doğrultusunda gezi seyrinde değişiklik yapılabilir.

Turun kalkışına 3 gün kala geziye katılacak misafirin isteği doğrultusunda iptal edilen tura yapılan ödemenin %50 si misafire iade edilir.Ancak misafir ön kayıt gerçekleştirmiş ve kapora vermiş ise  ne sebeple olursa olsun geziden vazgeçmesi durumunda ödediği kapora VAZGEÇME TAZMİNATI sayılır ve iadesi yapılmaz.

 

 

 

Dahil Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

TATİLİNBURADA’NIN Lüks Otobüsleriyle Ulaşım

TATİLİNBURADA’nın Araç İçi Sınırsız İkramları

TATİLİNBURADA’nın Hijyen Kiti

Sabah Kahvaltısı Luchbox ( Sandwich+İçecek )

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Zorunlu Seyahat Sigortası

 

Dahil Olmayan Hizmetler

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Öğlen Yemeği Ve Alınan İçecekler

Ekstra Belirtilen Organizasyonlar Ve Aktiviteler

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri