GünüBirlik / Maşukiye-Abant-Sapanca Turu

Destinasyon

Süre

1 Gün

Tür

Tur Kodu

B02

Ücretsiz Ön Rezervasyon Formu

1 Gün
189 TL

Rezervasyon Talep Formu

ÜCRETSİZ ÖN REZERVASYON FORMUNU HEMEN DOLDUR
%5 İNDİRİM KAZAN

189 TL

- DOĞA SİZİ ÇAĞIRIYOR - 

Tur Programı Yazdır

// MAŞUKİYE-SAPANCA -ABANT //

 

 

Araç Kalkış Noktalarımız 
 

07:00  Bakırköy İncirli Dilek Pastanesi Önü

07:30 Gayrettepe Metro İstasyonu(Denizbank karşısı)

08:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

08:10 Bostancı Köprü Altı ( Ankara İstakameti )

08:20 Kartal Köprü Altı  (Ankara Yönü)

 

 

TATİLİNBURADA’nın  konforlu otobüsleri ve araç içi ikramları ile yaptığımız yolculuk sonrasında doğanın eşsiz yaratıcılığı ve ortaya çıkan muhteşem manzarası ile Abant Gölüne ulaşıyoruz. Abant Gölü etrafında dileyen misafirlerimiz serbest zamanlarını doğa yürüyüşü yaparak geçirebilirler. Göl çevresindeki yürüyüşümüz esnasında Abant’ın tertemiz havası ile kendimizi yenilerken, muhteşem yansıma fotoğrafları çekme fırsatımız da olacak. Abant Gölünde yapacağımız yürüyüşün ardından dileyen misafirlerimiz göl kıyısındaki köy pazarında alışveriş yapabilir, göl etrafında Fayton turuna katılabilirler (Ekstra). Abant Gölünde geçireceğimiz bu keyifli zamanların sonrasında Rehberimizin belirteceği saatte aracımıza biniyoruz. Rehberimiz tarafından belirtilecek noktada dileyen misafirlerimizle öğle yemeklerimizi alıyoruz. (Ekstra) Ve buradan Maşukiye'ye ulaşıyoruz. Maşukiye; Samanlı Dağı Kar tepe eteklerinde yer alan, orman içinden akan Yayla Derenin oluşturduğu çağlayanlar üzerine kurulu restoran, çiftlik, piknik alanları, seyir terasları, pınarlar arasında bir huzur beldesidir. Doğa ile baş başa kalıp, orman içinde dolaşıp, toprağa basıp, su ve kuş sesi dinleyip, haftanın yorgunluğunu burada atabilirsiniz. Verilen serbest zamanda dileyenler yürüyüş yapabilirler. Dileyen misafirlerimiz de Atv kiralayabilir veya Zipline ile uçmanın keyfine varabilirler. (Ekstra) Ardından şehir gürültüsünden ve stresinden kaçmak isteyenlerin tercih ettiği mekanlardan biri olan Sapanca'ya ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimiz göl kenarında yürüyüş yapabilir, muhteşem fotoğraflar çekebilirler. Serbest zaman sonrasında dileyen misafirlerimizin reçel, pişmaniye vb yöresel ürünlerin tadına bakabileceği ve aynı zamanda alışveriş yapabileceği noktada verilen mola sonrasında dönüş yolculuğumuz başlıyor. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız kalkış noktalarında bırakarak, bir başka TATİLİNBURADA’nın organizasyonunda buluşmak dileğiyle sizlere veda ediyoruz.

 

 

 

 

 

BİLGİLENDİRME

Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuklar Rehber ve yardımcısına aittir.

Rezervasyon sırasında misafirlerimize kesinlikle Ön veya Arka koltuk garantisi verilmez .Koltuk sıralaması TATİLİNBURADA'nın operasyonu tarafından rezervasyon sırasına göre hazırlanır.

Tura katılacak misafirlerin araç kalkış saatlerinden 15 dakika önce kalkış noktalarında olmaları gereklidir.

Kalkış noktaları için belirlenen saatlerde trafik, kaza vb. rötar durumlarında gecikmeler yaşanabilir.

Tur katılan misafirlerimiz sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Trafik kanunu gereği araçta bulunan tüm misafirlerimiz seyahetleri boyunca emniyet kemeri takması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda TATİLİNBURADA sorumlu değildir.

Araç içerisinde bulunan kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde misafire aittir.

Tur bitiminde varılacak saatler ile alakalı bilgiler tahmini olup, mücbir sebeplerle gelişecek gecikmelerden TATİLİNBURADA sorumlu değildir.

Misafirlerimiz tur bitiminde alındıkları noktalara tekrar geri bıraklacaktır.Farklı bir yerde araç duramaz ve misafir farklı bir noktada inemez.Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız.

Acenta tarafınca tur için yeterli bir sayıya ulaşılamadığı taktirde misafirlere bilgi verilerek tur başka bir tarihe ertelenir veya misafirin isteği doğrultusunda iadesi yapılır.

Tura katılacak kişi sayısına göre araçlarımız değişiklik gösterebilir.

Gezi esnasında olumsuz hava şartları restorant tadilatı vb gibi durumlarda Rehberimizin insiyatifi doğrultusunda gezi seyrinde değişiklik yapılabilir.

Turun kalkışına 3 gün kala geziye katılacak misafirin isteği doğrultusunda iptal edilen tura yapılan ödemenin %50 si misafire iade edilir.Ancak misafir ön kayıt gerçekleştirmiş ve kapora vermiş ise  ne sebeple olursa olsun geziden vazgeçmesi durumunda ödediği kapora VAZGEÇME TAZMİNATI sayılır ve iadesi yapılmaz.

 

 


 

Dahil Hizmetler

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Maşukiyede Sabah Kahvaltısı

TATİLİNBURADA’nın Lüks Otobüsleri İle Ulaşım

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

TATİLİNBURADA'nın  Hijyen Kiti

TATİLİNBURADA’nın Araç İçi Sınırsız İkramları

Tüm Çevre Gezileri

Milli Park Girişleri

1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 

Dahil Olmayan Hizmetler

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Öğle yemeği ve Alınan İçecekler

Mola Yerlerinde Yapılan Tüm Harcamalar

Extra Belirtilen Organizasyonlar Ve Aktiviteler

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri