GünüBirlik / Şile-Ağva-Polonezköy-Saklı GöL Turu

Destinasyon

Süre

1 Gün

Tür

Tur Kodu

B03

Ücretsiz Ön Rezervasyon Formu

1 Gün
179 TL

Rezervasyon Talep Formu

ÜCRETSİZ ÖN REZERVASYON FORMUNU HEMEN DOLDUR
%5 İNDİRİM KAZAN

179 TL

- DÜNYANIN BÜTÜN ÇİRKİNLİKLERİ EN İYİ ŞEKİLDE DOĞANIN GÜZELLİĞİNDE UNUTULUR -

Tur Programı Yazdır

// ŞİLE-AĞVA-POLONEZKÖY-SAKLIGÖL TURU //

Araç Kalkış Noktalarımız

 

06:30 Bakırköy İncirli Dilek Pastanesi Önü

07:00 Gayrettepe Astoria Avm Önü

07:30 Levent Metro City Avm Önü

08:00  Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

08:30 Yeni sahra Köprüsü,

08:45 Kartal Köprüsü ( E-5 Ankara İstikameti ) ‘nden TATİLİNBURADA’nın lüx otobüsleri ve araç içi ikramları eşliğinde misafirlerimizi alıp    Polonezköy’e  doğru hareket ediyoruz.

Kısa süren  yolculuğumuz sonrası Polonezköy'e varıyoruz. 1842'de Polonyalı'lar tarafından kurulan bu köy şimdi evleriyle ve bahçeleriyle, yeşil, modern bir köy. Hem de İstanbul'a çok yakın  Meydan çay ve kahve molası verdikten sonra kısa bir Polonezköy turu yapıyoruz.

Polonezköy Kültür Evi ve bahçesinde bulunan Ağaç Oyma Heykel Sergisi Atatürk Evi, Zoşa Teyze’nin Evi Katolik Kilisesi olan Meryem Ana Kilisesi'ni  Ağva'ya hareket ediyoruz.

Daha sonra ağaçlar arasına gizlenmiş sonra  Saklıgöl'e geçiyoruz İsteyenler göl çevresinde bulunan tesiste çay ve kahve molası verebilir. Göl çevresinde yapacağımız orman içi yürüyüşten sonra Ali Dayı'nın yerinde çay molası verip  Ağva'ya geçiyoruz.

Yeşillikler arasında bulunan Göksu Nehri'nde tekne turu bizi bekliyor. Fotoğraf çekmeyi seviyorsanız bu tur tam size göre. Tekne turu'na katılmayan misafirlerimiz, nehir kenarında bulunan tesislerde vakit geçirebilir, kano ve deniz bisikleti de kullanabilirler. (Ekstra) Öğle yemeği sonrası  Ağva şehir merkezine geçiyoruz.

Burada verilecek serbest zamanda Yöresel Hediyelik Eşya Tezgahları ve Şile Bezi alışverişi sonrası Şile'ye geçiyoruz. Şile'de ilk olarak Kültür Parkı Seyir Terası'na çıkıp Şile hakkında genel bilgi alıyoruz.

Eskiden Rumların yaşam merkezi olan Kültür Parkı Vadisi, Bizans İmparatoruAndronikos'un kardeşini hapsetmek için yaptırdığı Ocaklı Ada Kalesi, dünyanın aktif ikinci büyük feneri olan Şile Feneri göreceğimiz yerler arasında.  fotoğrafladıktan sonra İstanbul'a  doğru döüş yolculuğumuz başlayacaktır.Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda tekrar geri bırakarak bir sonraki TATİLİNBURADA’nın başka bir organizasyonunda buluşmak dileğiyle sizlere veda ediyoruz.

 

 

 

 

 

BİLGİLENDİRME

Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuklar Rehber ve yardımcısına aittir.

Rezervasyon sırasında misafirlerimize kesinlikle Ön veya Arka koltuk garantisi verilmez .Koltuk sıralaması TATİLİNBURADA'nın operasyonu tarafından rezervasyon sırasına göre hazırlanır.

Tura katılacak misafirlerin araç kalkış saatlerinden 15 dakika önce kalkış noktalarında olmaları gereklidir.

Kalkış noktaları için belirlenen saatlerde trafik, kaza vb. rötar durumlarında gecikmeler yaşanabilir.

Tur katılan misafirlerimiz sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Trafik kanunu gereği araçta bulunan tüm misafirlerimiz seyahetleri boyunca emniyet kemeri takması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda TATİLİNBURADA sorumlu değildir.

Araç içerisinde bulunan kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde misafire aittir.

Tur bitiminde varılacak saatler ile alakalı bilgiler tahmini olup, mücbir sebeplerle gelişecek gecikmelerden TATİLİNBURADA sorumlu değildir.

Misafirlerimiz tur bitiminde alındıkları noktalara tekrar geri bıraklacaktır.Farklı bir yerde araç duramaz ve misafir farklı bir noktada inemez.Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız.

Acenta tarafınca tur için yeterli bir sayıya ulaşılamadığı taktirde misafirlere bilgi verilerek tur başka bir tarihe ertelenir veya misafirin isteği doğrultusunda iadesi yapılır.

Tura katılacak kişi sayısına göre araçlarımız değişiklik gösterebilir.

Gezi esnasında olumsuz hava şartları restorant tadilatı vb gibi durumlarda Rehberimizin insiyatifi doğrultusunda gezi seyrinde değişiklik yapılabilir.

Turun kalkışına 3 gün kala geziye katılacak misafirin isteği doğrultusunda iptal edilen tura yapılan ödemenin %50 si misafire iade edilir.Ancak misafir ön kayıt gerçekleştirmiş ve kapora vermiş ise  ne sebeple olursa olsun geziden vazgeçmesi durumunda ödediği kapora VAZGEÇME TAZMİNATI sayılır ve iadesi yapılmaz.

Dahil Hizmetler

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

TATİLİNBURADA’nın Lüks Otobüslerleriyle Ulaşım

TATİLİNBURADA’nın Araç İçi Sınırsız İkramları

TATİLİNBURADA’nın Hijyen Kiti

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Zorunlu Seyahat Sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Öğlen Yemeği ve Alınan İçecekler

Extra Belirtilen Organizasyonlar Ve Aktiviteler

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri