Klasik ve Ekspres İsviçre Turu

Destinasyon

Süre

5 Gün

Tür

Grup Tur

Tur Kodu

bm103

Ücretsiz Ön Rezervasyon Formu

5 Gün
399 €

Rezervasyon Talep Formu

ÜCRETSİZ ÖN REZERVASYON FORMUNU HEMEN DOLDUR
%5 İNDİRİM KAZAN

699 €

399

THY ile 5 Gün TÜM EXTRA TURLAR ve ÇEVRE GEZİLERİ DAHİL!

Tur Programı Yazdır

1.GÜN İSTANBUL - ZURIH

İstanbul İGA havalimanında siz değerli tatilinburada.com Kontuarında Buluşma. Check-in İşlemlerinin ardından THY tarifeli seferi ile Zürih'e Hareket. Zürih'e Varış. Varışımızın ardından Pasaport kontrolünü takiben bizi bekleyen otobüslerimiz ile Panoramik Şehir turumuz Başlamaktadır. İsviçre'nin en büyük kentine varışımızı takiben panoramik şehir turumuza başlıyoruz. FİFA merkezi , Şehrin tarihi merkezi olan Lindenhof, Şehrin adını aldığı Zürih Gölü , Saat Kulesi , 12. Yüzyıldan kalma Zürih Katedrali görülecek yerler arasındadır. Geceleme Zürih'te otelimizde.

 

2.GÜN ZURIH – LUZERN – ZURIH
Sabah kahvaltı sonrası Avrupa'nın tablo kendi Luzern turu için hareket. (Luzern Manzara açısından özellikle fotoğrafa meraklı yolcularımız için Avrupa'daki en güzel kenttir. Gorulecek yerler arasında tahta köprü ve Büyük bir kayaya oyulmuş aslan heykeli bulunmaktadır. Tur sonrası Zürihe dönüş. Geceleme Zürih'te otelimizde

 

3.GÜN ZURİH-BERN-CENEVRE
Sabah kahvaltı sonrası Bern'e dogru hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası Unesco tarafından Dünya Mirası listesine alınmış olan Ortaçağ izlerini taşıyan Bern şehir merkezine varış . Takiben Bern şehir turumuza başlıyoruz. Saat kulesi , Avrupanın en büyük kapalı alış veriş alanı olarak adlandırılan eski şehir, Einstein 'ın Evi, Tarih Müzesi, parlemento binası ve meydanı panoromik olarak gorulecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otelimize yerleşme ve bu tarihi kentte serbest zaman. Meşhur faytonlar ile tur yapabilirsiniz. Bern Kenti'nin degişik yerlerine yayılmış 100'ün üzerinde fiskiye vardır. Bunların her biri şehrin tarihinde yatan bir olayı ve kahramanını anlatır.Tur bitiminde Cenevre'ye hareket. Varışımızın takiben panoramik Şehir turumuz başlamaktadır. Bu turumuzda Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral, Birleşmiş Milletler ve Kızılhaç binaları, Notre Damme ve eski şehir görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve Geceleme Cenevre'de otelimizde ( Not Cenevre'ye varış saatimize göre panoromik şehir turu bir sonraki gün yapılabilir)

 

4.GÜN CENEVRE – LOZAN  - OUCHY – MONTRÖ – CHILLON ŞATOSU
Sabah Kahvaltısının ardından siz değerli misafirlerimiz ile  Lozan - Ouchy- Montrö ve Chillon Şatosu turu için hareket 1923 yılında Barış Antlaşmasının imzalandığı İsviçre'nin kültürel başkenti Lozan, şirin kenti Montrö ve ülkenin sembolü haline gelmiş muhteşem Chillon Şatosu ( Dışarıdan ) bu tam günlük turumuzda görülecek yerler arasındadır. Geceleme Cenevre'de otelimizde.

 

5.GÜN CENEVRE-İSTANBUL
Sabah Kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimiz belirleyeceği saatte buluşma ve ardından Cenevre Havalimanına Varış. THY Tarifeli seferi ile İstanbul'a Hareket. Turumuzun sonu. Bir sonraki tatilinburada.com organizasyonunda görüşmek dileği ile...

Dahil Hizmetler

Fiyatlara dahil servislerimiz

THY ile İstanbul-Zurih-Cenevre-İstanbul arası uçak bileti,

Havalimanı vergileri,

Tercih edilen otellerde 4 gece konaklama,

Sabah kahvaltıları,

Alan-Otel-Alan transferleri,

Zurih-Bern-Cenevre yarım gün şehir turu,

Türkçe rehberlik hizmetleri,

Dahil Olmayan Hizmetler

Fiyatlara dahil olmayan servislerimiz

Vize Ücreti,

Yurtdışı Çıkış Harcı,

Programa dahil olmayan yemekler,

Rehber ve şöfor tipleri,