Küba İncileri (Havana - Varadero) THY ile ŞOK PROMO !

Destinasyon

Küba

Süre

9 Gün

Tür

Grup Tur

Tur Kodu

BM24

Ücretsiz Ön Rezervasyon Formu

9 Gün
549 €

Rezervasyon Talep Formu

ÜCRETSİZ ÖN REZERVASYON FORMUNU HEMEN DOLDUR
%5 İNDİRİM KAZAN

899 €

549

Değerli Misafirlerimizin Dikkatine, Bu turun piyasa muadillerinde ki ortalama ekstra tur fiyat 510€ ila 570€ arasıdır...
Extra tur total fiyatımız 500€'dur. REZERVASYON ESNASINDA EXTRA TURLARIMIZA KAYIT YAPTIRIRSANIZ 400€'dan SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Bizimle Giderseniz Kazancınız Ne Olur ? 


Küba paketlerimizin açılış fiyatı 699€'dur Extra Tur fiyatımız 500€'dur... uçaklarımızın bir çoğu THY'DİR ! 
Piyasa şartlarında THY olmayan bir çok Küba paketinin ortalama fiyatı 899€'dur (EN UCUZ) extra tur fiyatı ise 500€'dur. 
Anlayışınız için teşekkür eder, iyi tatiller dileriz ! 

Tur Programı Yazdır

1.GÜN İSTANBUL  -HAVANA

Değerli misafirlerimizin dikkatine ;  Bu turun hareket tarihinde  uçak depar saati gece yarısı olduğu için,  
birgün önce gece 23:00’da  İstanbul 3.havalimanında  tatilinburada.com standında, şirket görevlisi ile buluşma olacaktır.

İşlemleri takiben ,seyahatimizin başlaması için hareket edeceğiz...
saat 02:25’ de İstanbul  3.Havalimanından TÜRK hava yolları tarifeli seferi ile Havana’ ya yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah saat 07:50'de Havana Havalimanına ulaşıyoruz. Pasaport kontrolü sonrası, bagajlarımızı alıyoruz ve havalimanı  dışında bizleri bekleyen özel aracımız ile  turumuz başlıyor.Sabah  saat erken olduğu için Casa Particular 'larımıza doğru yola çıkıyoruz. varışımız ve ilk gün serbest zaman.

 

2.GÜN HAVANA

Sabah kahvaltıdan sonra Havana şehir turu için otelden hareket.Etkileyici tarihinin yanında dünya savaşlarından çok az zararla ayrılmış ve ilk inşaa edildiği haliyle kendini korumuş, 50'li ve 60'lı Amerikan arabalarının sıkça görülebilen, İspanyol mimarisinin etkileyici örneklerine sahip ve renkli bir gece hayatı, sinemaların, tiyatroların, kabarelerin ve gece klüplerinin şaşırtacak derecede çok olduğu Unesco'nun sit alanları listesinde yer alan başkentin eski şehri olan Havana şehir turunda, Capitanes Generales Müzesini, Devrim Meydanı, Katedral Meydanı, Armas Meydanı, Morro Kalesi, Malecon (sahil şeridi), Ernest Heminghway'in gittiği barlar sokağı (Calle Obispo), Floridita, La Bodeguita del Medio görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası serbest zaman. Geceleme HAVANA'da otelimizde.

 

3.GÜN HAVANA

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra VINALES VE PINAR DEL RIO (kişi başı 120€) turuna katılabilirler. Havana'dan 200 km uzaklıkta olan Küba'nın bahçeleri diye adlandırılan yörede tütün plantajlarını ve köydeki rastgele seçilecek bir aile ziyaret edilir. Puro fabrikaları ve likör fabrikasını ve Vinales Vadisine yolculuğumuzda Los Jazmines'ten mola sırasıda Mogotes'leri seyredilebilinir. Öğle yemeğiniz yerel bir restaurantda alınacaktır. Yemek sonrası Cueva del Indio mağarayı ziyaret ve mağaranın içinden geçen nehir ile sandal gezisi ve Viñales'de Mural de la Prehistoria denilen tarih öncesine dayanan duvar çizim ve resimlerini göreceğiz. Turun ardından otelimize dönüş. Arzu eden misafirlerimiz akşam yemeğinden sonra ekstra yapılacak olan PARISIEN SHOW veya TROPICANA SHOW 85€ turuna katılabilirler. Karaiblerin dünyaca meşhur Cabaret Showu. Gösteride kalabalık bir dans ve müzik kadrosu sizlere unutulmaz bir gece yaşatacak, dansları ve müzikleri ile içinizi ısıtacaklardır.Tur bitiminde otelimize dönüş.Geceleme HAVANA' da otelimizde.

 

4.GÜN HAVANA - VARADERO

Sabah kahvaltı sonrası odalarin boşaltılması ve Havana'ya hareket. Varadero'ya varış ve otelimize yerleşme. Serbest zaman.Geceleme Varadero' da otelimizde.

 

5.GÜN VARADERO

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra yapılacak olan CAYO BLANCO (120€) turumuza katılabilirler. Bu turumuzda yolda giderken musait bir bölgede snorkeller ile dalış yapılmaktadır. (Snorkel ekstra bir ücret karşılığı kiralanabilir) Karaip'teki muhteşem deniz altındaki değişik ve renkli balıkları ve siyah, kırmızı mercanları görme imkanı.Daha sonra katamaranimizla yolumuz devam eder yunuslarla beraber yüzme imkanları bulacagız. Yunuslar ile oynarken muhakkak fotograf çekmenizi tavsiye ederiz.Öğlen saatinde Cayo Blanco'da deniz ürünleri ağırlık öğlen yemeği alınacaktır. Yemek sonrası bembeyaz kumsalda güneşlenip yüzme imkanı. Akşam üzeri Varadero'ya geri dönüş ve otelimize transfer. Geceleme Varadero' da otelimizde.

 

6.GÜN VARADERO (MATANZAS- BELLAMAR MAĞARALARI)

Sabah kahvaltı sonrası gününüz çevre gezileriniz, deniz ve güneşten faydalanmanız için serbest. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Matanzas - Bellamar Mağarası (55€) turumuza katılabilirler. Turumuz esnasnda; Vigia Meydanı, Milanes Parkı ve alışveriş yerleri ziyaret edilecektir. Ardından Belamlar Mağarası ziyaret edilecektir. Tur bitiminde otelimize dönüş. Geceleme Varadero' da otelimizde.

 

7.GÜN VARADERO (CIENFUEGOS - TRINIDAD TURU)

Sabah kahvaltı sonrası gününüz çevre gezileriniz, deniz ve güneşten faydalanmanız için serbest. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Cienfuegos - Trinidad (120€) Turuna katılabilirler. Sabah kahvaltısının ardından özel otobüslerimizle otelden hareket.Cienfuegos yolu üzerinde Fiesta Campesina Çiftliğinde mola. Cienfuegos'a varış ve şehir turu. Tur esnasında Prado Promenade, Central Park, Malecon Bulvarı ve Vallea Sarayı gezilecektir. Öğle yemeği ardından Trinidad'ya hareket. Varışta Trinidad'ın en eski bölgeleri gezilecek ve ardından Koloniyal Trinidad'sında şehir turu yapılacaktır.Tur bitiminde otelimize dönüş.Geceleme Varadero' da otelimizde.

 

8.GÜN VARADERO - HAVANA  - İSTANBUL’A HAREKET

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Takiben ; Havana Havalimanı'na hareket.Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra TÜRK  Havayolları tarifeli seferi ile Istanbul’a  hareket. Gece uçak yolculuğu.

 

9.GÜN İSTANBUL

Varış ve Turumuzun sonu .Bir sonraki turumuzda goruşmek dilegi ile. Turumuzun sonunda görüş, istek, teşekkür / şikayetlerinizi LÜTFEN ! [email protected] adresine gönderiniz…  (Daha İyi Hizmet Verebilmemiz Amacı ile)

Dahil Hizmetler

*Uçak biletleri
*Otel konaklamaları (3 yıldız )
*Transferler
*Panaromik şehir turları
*tatilinburada.com profesyonel rehberlik hizmeti
*Zorunlu sigorta
*KDV
*Sabah kahvaltıları