"Trend" Londra Turu – TÜM EXTRA TURLAR DAHİL !

Destinasyon

Britanya

Süre

4 Gün

Tür

Tur Kodu

BM49

Ücretsiz Ön Rezervasyon Formu

4 Gün
299 €

Rezervasyon Talep Formu

ÜCRETSİZ ÖN REZERVASYON FORMUNU HEMEN DOLDUR
%5 İNDİRİM KAZAN

299

Kaçırılmayacak Fırsatlar Köşemizden Muhteşem Bir Tur !

Hemen Ara Bu Fırsatı Sende Yakala

Tur Programı Yazdır

1. Gün: İstanbul – Londra
Sabiha Gökçen havalimanı dış hatlar terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 06.00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1963 sefer sayılı uçuşu ile 08.40'ta Londra Gatwick havalimanına hareket. Yerel saat ile 10.50’de varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ile panoramik şehir turumuz başlıyor.  Şehir turu esnasında Hyde Park, Buckingham Sarayı, Big Ben Saat Kulesi, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Parlamento Binası, Westminster Köprüsü ve Manastırı, Oxford ve Regent alışveriş caddeleri, Thames Nehri görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Serbest zaman ve geceleme otelde.

 

2. Gün: Londra
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Windsor Kalesi & Oxford & Bicester Outlet turu  için hareket ! Londra’ya 45 km mesafede bulunan Windsor Kalesi, dünyanın hususi ikametgâha tahsis edilmiş ve tarihin en uzun süreli ikamet halinde bulunan sarayıdır. Kraliyet ailesinin resmi evi olarak ta bilinen Windsor Kalesi 11. yüzyılda yapılmıştır. Muhteşem mimarisi ve dairelerindeki ihtişam görülmeye değerdir. Günümüzde kale hala kullanımda olup Kraliçe II. Elizabeth yılın birçok hafta sonunu Windsor Sarayı'nda geçirir. Turumuzun ardından İngiltere’nin güneydoğusunda bulunan kültürel ve tarihi açıdan önemli şehirlerinden biri olan Oxford’a gidiyoruz. Dünyanın en köklü üniversitelerinden Oxford Üniversitesi'ne ev sahipliği yapan bu kent tam bir öğrenci şehri olma özelliğini yüzyıllardır korumaktadır. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin varlığıyla oldukça kozmopolit bir yapıya sahip olan bu şehir, mimarisi ve kültürel geçmişiyle turistler için de bir cazibe merkezidir. Bu turu muzunda ardından yüzlerce markayı içinde barındıran ve dünyanın popüler alış veriş merkezlerinden biri olan Bicester Outlet’te serbest zaman veriyoruz. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz. Windsor Kalesi & Oxford & Bicester Outlet Turu  (Windsor Kalesi giriş bileti fiyata dâhil değildir. Turun ulaşımı tren veya metro ile yapılır. Size Aittir.)   BU TURUMUZ FİYATA DAHİLDİR !

 

3. Gün: Londra
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından London Eye & Thames Nehri turu için hareket. Yerden 135 mt. yüksekliği ile Avrupa’nın en yüksek dönme dolabı olma özelliğini taşıyan London Eye, yılda üç milyona yakın turist ile Birleşik Krallık’ta en popüler turistik mekân olma yolunda. Ardından Thames Nehri üzerinde tekne ile yapılacak tur ile tarihi Londra'yı farklı bir açıdan görme imkânı yakalayacaksınız. London Eye & Thames Nehri Turu. FİYATA DAHİLDİR ! (Ulaşım metro ile yapılır ve fiyata dâhil değildir)

 

4. Gün: Londra – İstanbul
Otelde alacağımız kahvaltının ardından havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1964 sefer sayılı uçuşu ile 11.50’de İstanbul Sabiha Gökçene hareket. Yerel saat 17.40’da varış ve turumuzun sonu.  

Turumuzun sonunda görüş, istek, teşekkür / şikayetlerinizi LÜTFEN ! [email protected] adresine gönderiniz…  (Daha İyi Hizmet Verebilmemiz Amacı ile)

 

Dahil Hizmetler

*Uçak biletleri
*Otel konaklamaları (3 yıldız )
*Transferler
*Panaromik şehir turları
*tatilinburada.com profesyonel rehberlik hizmeti
*Zorunlu sigorta
*KDV
*Sabah kahvaltıları