Phuket Bangkok Turu

Destinasyon

Süre

9 Gün

Tür

Grup Tur

Tur Kodu

bm99

Ücretsiz Ön Rezervasyon Formu

9 Gün
499 €

Rezervasyon Talep Formu

ÜCRETSİZ ÖN REZERVASYON FORMUNU HEMEN DOLDUR
%5 İNDİRİM KAZAN

799 €

499

Phuket - Bangkok 6 Gece Otel Konaklama

Tur Programı Yazdır

1. Gün: İstanbul - Phuket
 


İstanbul Yeni hava limanından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Phuket'e hareket ediyoruz. Uçakta alacağımız yerel damak tadımıza göre servis edilecek keyifli bir akşam yemeği ve tatlı bir uykunun ardından Phuket yolculuğumuz devam ediyor. Geceleme uçakta.

 

2. Gün: Phuket
 

Varışımızı takiben özel aracımız ile otelimize transferlerimiz gerçekleşiyor. Bu süreçte rehberinizin önereceği aktiviteler ya da deniz/güneş/kum keyfi ile zamanınızı değerlendirebileceksiniz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından EKSTRA olarak düzenlenecek olan Açık Büfe Akşam Yemekli Fantasea Show Turuna katılabilirler (80 Euro). Geceleme otelimizde.

 

3. Gün: Phuket
 

Sabah kahvaltısından sonra serbest zamanımız oluyor. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından EKSTRA olarak düzenlenecek Öğlen Yemekli James Bond Adası ve Kano Gezintileri Turuna katılabilirler (80 Euro). Otantik tekneler ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben James Bond filminin çekildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanını da bulacağız. Dönüş esnasında deniz ürünleri restaurantında öğle yemeği yiyeceğiz. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

 

4. Gün: Phuket
 

Sabah kahvaltısından sonra dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından EKSTRA olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğlen Yemekli (VIP) Phi Phi Adası Turuna katılabilirler (80 Euro). Geceleme otelimizde.

 

5. Gün: Phuket - Bangkok
 

Sabah kahvaltısından sonra otelden Check-out işlemlerini gerçekleştirip Phuket'e veda ediyoruz. Tarifeli sefer ile ara uçusumuz yaklaşık 1 saat sürecektir. Bangkok’a varışımızı takiben, özel aracımız ile yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buddha tapınağı, Uyuyan Buddha tapınağı, Çiçek pazarı, Çin mahallesi, Parlemento Binası, Demokrasi Anıtı görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok’un egzotik güzelliğini hem de Tayland’ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Tur bitimini takiben otelimize transferlerimiz gerçekleşecek. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından EKSTRA olarak düzenlenecek Bangkok Kanalları Turuna katılabilirler (40 Euro). Bu turumuzda Bangkok’un meşhur su kanallarında tekneler ile yapacağınız gezinti unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacaktır. Akşam, dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından EKSTRA olarak düzenlenecek Sea Food Restorant ve Patpong Gece Pazarı Turuna katılabilirler (20 Euro). '' EĞER YÜZÜYORSA BİZDE VARDIR! '' Sloganı ile bizleri karşılayan bu görkemli restoranta vardığımızda, önce bu 2000 kişilik büyük restoranın market bölümünden seçeğimiz deniz mahsülleri ve tropikal meyve, sebzeleri satın alıp, masamıza oturduğumuzda, herbiri deniz mahsülleri konusunda uzman görevlilere seçtiğiniz yiyeceklerin nasıl pişirileceği ve servis edilecegini söylüyoruz. Yemeğin ardından dünyaca ünlü tüm markaların taklit ürünlerininin bulunduğu Gece Pazarında alışveriş yapabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

 

6. Gün: Bangkok
 

Sabah kahvaltısından sonra dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından EKSTRA olarak düzenlenecek CNN Televizyonunun jeneriklerine giren dünyaca ünlü Yüzen Çarşı turuna katılabilirler (50 Euro), Hindistan Cevizi Çiftliği, Meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylulerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkanı bulabilirler. Tur bitimini takiben Pattaya’ya hareket edeceğiz ve yaklasik 2.5 saat sürecek yolculuğumuz esnasında arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından EKSTRA olarak düzenlenecek Million Year Stone Park ve Timsah Çiftliği turuna katılabilirler (30 Euro) Çevresi tamamen orjinal volkanik taşlar ile donatılmış bu parkta,Timsah Çiftliğinde yüzlerce timsahı birarada görme olanağı, Timsah show, Kaplan ve yavrusu ile fotograf çektirme fırsatı bulacaksınız. Ardından Kraliyet ailesine ait olan Dünyaca ünlü Mücevher Fabrıkası ziyareti ile günümüzü tamamlıyoruz. Geceleme Bangkok otelimizde.

 

7. Gün: Bangkok
 

Sabah kahvaltısından sonra serbest zamanımız oluyor. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek EXTRA Siam Niramit Show turuna katılabilirler (60 Euro)... Büyük Siam Krallığı döneminden eşsiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarına ulaşmak için yapılan o muhteşem festival görüntuleri ile büyüleneceksiniz. Tur bitiminde otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

8. Gün: Bangkok - İstanbul
 

Sabah kahvaltısından sonra otelden Check-out işlemlerimizi yapıyoruz. Öğlene kadar şehirde serbest zamanımz oluyor. Özel aracımız ile Bangkok havalimanına transferlerimiz gerçekleşiyor. Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul yolculuğumuz başlıyor.

 

9. Gün: İstanbul
 

İstanbul'a varışımızla beraber turumuzu noktalıyoruz. Bir sonraki tatilinburada.com organizasyonunda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz..

Dahil Hizmetler

 • Seçilen otel kategorisinde oda kahvaltı konaklama
 • Bangkok panoramik şehir turu
 • THY ile Phuket gidiş Bangkok dönüş aktarmasız uçak bileti
 • Phuket / Bangkok iç hat bağlantı uçak bileti
 • Tüm gerekli transfer servisleri
 • Tur esnasında Türkçe Tur Liderliği hizmeti
 • tatilinburada.com misafirlerine özel ÜCRETİSİZ THAİ MASAJI

Dahil Olmayan Hizmetler

 • Seyahat sağlık sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Öğlen ve akşam yemekleri
 • Ekstra olarak belirtilen turlar