Sharm Turu (En iyi Deniz Tatili) PGS HY ile 5 Gün Akşam Yemekleri DAHİL !

Destinasyon

Sharm

Süre

5 Gün

Tür

Grup Tur

Tur Kodu

BM13

Ücretsiz Ön Rezervasyon Formu

5 Gün
249 €

Rezervasyon Talep Formu

ÜCRETSİZ ÖN REZERVASYON FORMUNU HEMEN DOLDUR
%5 İNDİRİM KAZAN

249

Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın!!!

Erken Al Az Öde !

Ekstra Turları Son 1 Ay Öncesinde Alan Misafirlerimize +%10 İndirim Uygulanacaktır. 

Tur Programı Yazdır

1. GÜN İSTANBUL - SHARM EL SHEIKH
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminali tatilinburada.com Kontuarı önünde buluşma. Biniş, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus  Havayollarının tarifeli  uçuşu ile Sharm'a hareket. Sharm'a varış. Pasaport ve bagaj işlemleri sonrası alanda bekleyen aracımızla transfer için hareket. Panoramik şehir tanıtım turumuzu yapıyoruz. Ardından otelimize yerleşiyoruz. Serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

 

2. GÜN SHARM EL SHEIKH
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Cam Tabanlı Tekne ve Naama Bay turuna katılabilirler (60 Euro). Yaklaşık 2 saat sürecek turumuzda Kızıldeniz'in sünger, mercan, çeşit çeşit Kızıldeniz'e has renkli balık ve deniz canlısı gibi sualtı zenginliklerini görme imkânı bulacaksınız. Tekne turumuzun sonunda rehberimiz özellikle gece hayatının ve alışverişin kaynağı olan Naama bay'i sizlere tanıtacak. Tur sonunda otelimize dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

 

3. GÜN SHARM EL SHEIKH
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Tüm gün deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek öğle yemeği dâhil Ras Mohammed Ulusal Parkı Tekne turuna katılabilirler (60 Euro). Bu tam gün süren turumuzda marinadan teknemize binerek dünyanın sayılı sualtı ulusal parkı olan Ras Mohamed'e hareket edeceğiz. Teknemiz gün içerisinde 2 ayrı noktada durarak sizlere şnorkel ile (şnorkel vs malzemeler marinadan kiralanabilir) denizaltı güzelliklerini gözlemlemek ve yüzme imkânı sunacak. Teknemizde turumuz esnasında ücretsiz öğle yemeği, su, meşrubat ve çay servisi bulunacaktır. Tur sonunda otelimize dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

 

4. GÜN SHARM EL SHEIKH
Sabah, kahvaltı otelimizde. Dileyen misafirlerimizle birlikte ekstra olarak düzenlenecek tam günlük öğle yemekli Abu Gallum ve Blue Hole (Mavi Delik) turu için otelimizden hareket.(95 Euro) Sharm'ın ''olmazsa olmaz'' bu turu esnasında gerçek bir çöl ve Kızıldeniz macerasına atılacaksınız. Bu turumuz esnasında 4X4 jeeplerimizle birlikte öncelikle Dahab asfaltında yol alarak bedevi kampına doğru gideceğiz. Asfalttan ayrılıp da çöl yoluna girdiğimizde, sarsıntılı bir yolculuk bizleri bekliyor. Bedevi kampında verilen molada hem Bedevilerin çöl hayatlarına tanık olabilecek hem de Sinai'nin gizemli hikayesini, Hz Musa'nın ve Yahudiliğin tarihinin ayrıntılarını öğrenebileceksiniz. Daha sonra yine çölde yol alarak Kızıldeniz sahiline kadar inerek buradan ATV ile  yolumuza devam edeceğiz. Yaklaşık 25 dakikalık ATV  yolculuğu esnasında, kendinizi çöl insanlarından biri gibi hissedecek, bir yandan çölün sessiz sonsuzluğunu seyrederek, diğer yandan ise Kızıldeniz'in temiz havasını içinize çekerek hayatınız boyunca unutamayacağınız bir an yaşayacaksınız. Blue Hole (Mavi Delik) e varışımızla birlikte, burada bulunan basit restaurantlarda öğle yemeğimizi alacağız. Yemek esnasında içecekler ikramımızdır. Burada vereceğimiz mola sırasında dileyen misafirlerimiz dünya'nın en ünlü bölgesinde, akvaryum gibi bir denizaltı yaşamına sahip Blue Hole'da denize girebilirler. Daha sonra jeeplerle birlikte Dahab'a hareket ediyoruz. Dahab plaj yolunda bir yürüyüş yapmanızı ve Al Capone Cafe & Restaurantta deniz kenarında bir şeyler içmenizi mutlaka tavsiye ederiz. Turun bitimi ile birlikte otelimize hareket. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

5.Gün SHARM EL SHEIKH  –  ISTANBUL  
Sabah kahvaltımızın ardından, havaalanına transfer. İstanbul uçuşu için hareket. İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına varış ve turumuzun sonu… Turumuzun sonunda görüş, istek, teşekkür / şikayetlerinizi LÜTFEN ! [email protected] adresine gönderiniz… (Daha İyi Hizmet Verebilmemiz Amacı ile)

Dahil Hizmetler

*Uçak biletleri
Otel konaklamaları  ( 3 yıldız )
*Transferler
*Panaromik şehir turları
*tatilinburada.com profesyonel rehberlik hizmeti
*Zorunlu sigorta
*KDV
*Sabah kahvaltıları