Trend Barselona Turu - Ekstra Turlar Dahil THY ile

Destinasyon

İspanya

Süre

4 Gün

Tür

Grup

Tur Kodu

BM2

Ücretsiz Ön Rezervasyon Formu

4 Gün
399 €

Rezervasyon Talep Formu

ÜCRETSİZ ÖN REZERVASYON FORMUNU HEMEN DOLDUR
%5 İNDİRİM KAZAN

399

Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın!!!

Erken Al Az Öde !

 

Tur Programı Yazdır

1.GÜN İSTANBUL - BARSELONA (FLAMENCO)

Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali tatilinburada.com kontuarı önünde buluşma. Bilet,  bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Barcelona’ya uçuş. Barcelona’ya varışımızın ardından, alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu için hareket. Turumuz esnasında; Marina, Colombus Sokağı, Ünlü Batllo Evi ve Mila ev yapıları, La Sagrada Familia, Olimpiyat Stadı, Eski Boğa Güreş Arenası, Sant Jordi Spor Salonu, İspanya ve Catalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi ve Calatrava Kulesi görülecek yerlerdendir. Ardından otele hareket ve odalara yerleşme. Akşam arzu eden misafirlerimiz İspanyol dansları ve müziği eşliğinde gerçekleşecek ekstra Flamenco Gecesi turuna katılabilirler.  Ardından otele geri dönüş. Geceleme otelimizde.

2.GÜN BARSELONA (GIRONA & FIGUERAS )

Sabah kahvaltı sonrası  düzenlenecek Girona & Figueras (Dali Müzesi) turu için hareket. Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları, Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek bizi geçmişe götürecek. Ünlü Jewish Meydanı, El Call görüldükten sonra, otelimize geri dönüş. Geceleme otelimizde.

3.GÜN BARSELONA (GUELL PARK & POBLE ESPANYOL & GOTIK MAHALLE)

Sabah kahvaltı sonrası Guell Park & Poble Espanyol & Gotik Mahalle turu için hareket. UNESCO tarafından koruma altına alınmış, Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcısı Antoino Gaudi’nin yarattığı Guell Park’ı ve 1929 yılında yapılmış olan Poble Espanyol‘da, İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulacaksınız. Devamında Barcelona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik Mahalleyi adım adım gezerek tarihi havayı soluma şansına sahip olacaksınız. Tur bitimi otelimize dönüş  ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

4.GÜN BARSELONA - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası en geç saat 10:00'a  kadar odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimiz tarafından belirtilecek saatte buluşma ve Barselona Havalimanı'na hareket. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından İstanbul’a hareket. Turumuzun sonunda görüş, istek, teşekkür / şikayetlerinizi LÜTFEN ! [email protected] adresine gönderiniz…  (Daha İyi Hizmet Verebilmemiz Amacı ile)

Dahil Hizmetler

*Uçak biletleri
Otel konaklamaları (3 yıldız)
*Transferler
*Panaromik şehir turları
*tatilinburada.com profesyonel rehberlik hizmeti
*Zorunlu sigorta
*KDV
*Sabah kahvaltıları
*Tüm extra turlar!