"Trend" Prag Turu Tüm Extra Turlar DAHİL !

Destinasyon

Prag

Süre

4 Gün

Tür

Tur Kodu

BM46

Ücretsiz Ön Rezervasyon Formu

4 Gün
249 €

Rezervasyon Talep Formu

ÜCRETSİZ ÖN REZERVASYON FORMUNU HEMEN DOLDUR
%5 İNDİRİM KAZAN

249

Vize İçin Gerekli Belgeler Tıklayın 

Kaçırılmayacak Fırsatlar Köşemizden Muhteşem Bir Tur !

Hemen Ara Bu Fırsatı Sende Yakala

Tur Programı Yazdır

1.Gün: İstanbul – Prag
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde siz değerli konuklarımızla 10.30’da buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC301 sayılı tarifeli seferi ile 12.40’da Prag’a hareket. Yerel saat ile 13.20’de varış. Şehir turumuz başlıyor ; panoramik şehir turumuzda, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan St. Vitüs Katedrali, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan, üzerinde 31 aziz heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen ve üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik Saat Kulesi ve Tyn Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman. Akşam  rehberiniz tarafından organize edilecek Vltava Nehri’nde açık büfe yemekli tekne turu için HAREKET !  Prag’ın muhteşem gece manzarasını müzikli açık büfe yemek eşliğinde izliyoruz. Geceleme otelimizde.
Vltava Nehri’nde Açık Büfe Yemekli Tekne Turu FİYATA DAHİL !


2.Gün: Prag
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Karlovy Vary Kültür ve Alışveriş turu için HAREKET. Bu turumuzda, Karlovy Vary yolculuğumuza rehberinizin keyifli anlatımlarıyla devam ediyoruz. Kentte sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Atatürk’ümüzün  1918’de kaldığı oteli, Dvorak’ın, Mozart’ın, Goethe’nin, Beethoven’in, Puşkin’in evlerini görecek, 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Ayrıca kristal, porselen, granit, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. İçilebilir termal özelliği olan doğa harikası Karlovy Vary’de birbirinden şifalı ürünlerin, kremlerin satıldığı mağazaları rehberiniz eşliğinde gezebilirsiniz. Tur bitiminde Prag’a transfer. Yolumuzun üzerinde ünlü Çek Bira fabrikası Krusovice durarak arzu eden misafirlerimiz bira tadımı yapabilirler. Prag’a varışımızın ardından serbest zaman.
Karlovy Vary Kültür ve Alışveriş Turu FİYATA DAHİLDİR !3.Gün: Prag
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından  - Dresden (Almanya) Kültür ve Alışveriş turumuz için HAREKET . Dresden turumuzda ; Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan muhteşem tarihi yapılarıyla Dresden şehir merkezini, Frauenkirche, Zwinger Sarayı, Bruhl Terası, Kral Yolu, Elbe Nehri, Martin Luther Heykeli, Hof kilisesi, Semper Operası, eski şehir meydanı görülecek yerler arasındadır. Ardından Doğu Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve UNESCO tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Dünyaca ünlü elektronik, giyim, çikolata gibi markaların en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerini gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Rehberinizin bilgilendireceği saatte Prag’a transfer. Dresden Kültür ve Alışveriş Turu FİYATA DAHİL !

4.Gün: Prag – İstanbul
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından uçak saatine kadar serbest zaman. Havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC302 sayılı tarifeli seferi ile 14.00’da İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saat ile 18.40’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Turumuzun sonunda görüş, istek, teşekkür /şikayetlerinizi LÜTFEN ! [email protected] adresine gönderiniz… (Daha İyi Hizmet Verebilmemiz Amacı ile)

Dahil Hizmetler

*Uçak biletleri
*Otel konaklamaları (3 yıldız )
*Transferler
*Panaromik şehir turları
*tatilinburada.com profesyonel rehberlik hizmeti
*Zorunlu sigorta
*KDV
*Sabah kahvaltıları

*Tüm Ekstra Turlar Dahildir!